VOZOL 5000 VOZOL 5000 NEDİR? 

Vozol 5000 diğer Amerikan menşeli Disposable Vape üreticisi VOZOL’un Alien serisi 5000 Puff çekim yapılabilir tek kullanımlık elektronik sigarasıdır. Tek kullanımlık bir sigara olmasının yanında 5000 çekim gibi yüksek bir çekim sayısı vadetmesi ve kaliteli aromalarıyla öne çıkmaktadır. Ergonomik tasarımı ve rakiplerine nazaran orta seviyede sayılabilecek batarya ömrü ile tek kullanımlık bir elektronik sigaraya göre tam bir fiyat performans ürünüdür. 

 

VOZOL 5000 ÖZELLİKLERİ NELERDİR? 

Vozol 5000 entegre 500mAh hızlı şarj olabilen pil kapasitesi ve 14ml likit dolumu yapılamayan kendinden likitli pod kapasitesiyle uzun süre kullanım sunmaktadır. 20 farklı tat seçeneği bulunan Vozol 5000, 20mg ve 50mg salt nikotin gücü varyasyonlarıyla satılmaktadır. Bahsetmediğimiz diğer tüm özellikleri aşağıda sıralamak gerekir. Boyut: 47.7*23.5*75mm Tank Kapasitesi: 14ml %5 NIC oranı ile daha fazla yoğunluk ve doyumluluk hissi. Nic-Konsantre: %5(FDA)/%2(TPD) Bobin: 1.2Ω ağ Pil: 500mAh şarj edilebilir Çekim Kapasitesi: 5000 ± 

 

VOZOL 5000 FİYATI NEDİR? 

Vozol 5000 alacak bireylerin merak ettiği ve incelediği konuların başında tabii ki fiyat bilgisi gelmektedir. Alışveriş sitelerinin satış politikasına ve seçilen ürünün özelliğine bağlı olarak fiyat değişiklik gösterebilmektedir. Vozol 5000 fiyatları rakiplerine göre oldukça ucuz kalmaktadır. Vadettiği performans ve çekim sayısı düşünüldüğünde oldukça ucuz olduğu gözükmektedir. Fiyat-performans olarak düşünüldüğünde alınabilecek elektronik sigaraların başında gelmektedir. 

 

VOZOL 5000 ÇEŞİTLERİ NELERDİR? 

Watermelon Smoothie (Karpuz Smoothie – Yoğun Karpuz) 

Rasberry Watermelon (Böğürtlen Karpuz Aroması) 

Blue Razz ICE (Soğuk Ahududu Aroması) 

Strawberry Banana (Çilek Muz ) 

Ginger Ale (Zencefilli Meyve Aroması) 

Mango Peach Smoothie (Yoğun Mango ve Şeftali Aroması) 

Lemon Mojito (Limon Kokteyl Aroması) 

Strawberry Mango (Çilek Mango) 

Passion Fruit Avocado (Avovado Aromalı) 

Watermelon Lemonade (Limonlu Karpuz Aroması) 

Strawbery kiwi ( Çilek Kivi ) Pink lemonade ( Çilekli Limonata ) 

Banana Smoothie ( Muz ve Soğuk Muzlu Kokteyl ) 

Apple Energy ( Elma Aroması ) Aloe Grape ( Aloe Üzüm )


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR