Elf Bar 1500 Watermelon
Elf Bar 1500 Watermelon

Elf bar 1500 Watermelon

Elf Bar 1500 tek kullanımlık bir pod cihazı olmakla birlikte, çok ince yapıda, uzun ve hassas gövdeli, önceden doldurulan tek kullanımlık olan bir pod kitidir. Önceden doldurulmuş likiti ve de 850mAh ile beraber sunulur. Maksimum en fazla 1500 nefese kadar destekler. Çok hassas hava akışı ile size iyi mükemmel bir lezzet sağlamak için şahane bir voltaj ile çok iyi çalışır. Ayrıca %5 nikotin gücü ve de çok hızlı çekme aktivasyonu ile beraber, günlük vapinginiz için harika bir seçimdir.

Elf Bar 1500 tek kullanımlık olan Flavor vape cihazı ile birlikte ayrıca %2 – %5 Nikotin tuzu bazlı bir e-likit ile dolduruluyor. Ayrıca bu E-likit ile yeniden dolum yapmaya, şarj etmeye ya da bir bölmeyi, bobini tekrar değiştirmeye gerek yoktur. Geriye bir tek vape için nefes almanız yeterlidir.

Elf Bar 1500 Watermelon lezzet profili, Olgun sulu karpuz tadında.

Elf Bar 1500 Watermelon özellikleri; çok ince yapıda bir forma sahiptir. Ayrıca gövde kısmı oldukça hassas bir yapıdadır. Önceden doldurulduğu için tekrardan bir dolum yapılmaz, tek kullanımlıktır. Bu tek kullanım özelliği ile dolum bitene kadar ortalama maksimum boyutta 1500 kadar nefesi destekleyerek çalışır. Çok yumuşak ve iyi bir filtreye sahip olmasından dolayı, çok keyifli ve yumuşak bir içim sağlar. Birbirinden farklı aromatik tatları ile ayrıca kullanım esnasında çok hoş bir tat bırakır. Bir de bunların dışında teknik özellik sayılabilecek bazı detayları da mevcuttur. Bunların neler olduğunu aşağıda detaylı bir şekilde açıklıyoruz.

Tek Kullanımlık çok şık bir tasarım
Şarj edilemez ve tekrardan doldurulamaz
Basit ve kullanımı kolay bir kompakt
Boyut: 19x100mm
%2 – %5 Nikotin gücü
Pil Kapasitesi: 850 mAh
850 mAH ile 1500 nefes
Yerleşik bobinli
Önceden dolumu yapılmış bölme

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR